Chronić Nasze Korzenie

Chronić Nasze Korzen...
Chronić Nasze Korzenie Chronić Nasze Korzenie
Raport z warsztatów „Ginące Zawody” Żyjemy w czasach, w których wydaje nam się, że istnieje szybkie, powierzchowne rozwiązanie na wszystko i że w ten sposób możemy zaspokoić prawie wszystkie nasze potrzeby. Jest to styl życia oparty na robieniu zakupów w supermarkecie, żywności typu „fast food” oraz na pogoni za iluzją wygody i natychmiastowego zadowolenia.

Jednakże takie życie pozbawione jest głębi i nie daje satysfakcji, nie przynosi nagród, na które liczymy. W pogoni za materialnymi zdobyczami pomijamy zupełnie tradycyjne wartości, na których opiera się prawdziwa „jakość życia.”Te trwałe wartości możemy dostrzec i odnaleźć na nowo np. w umiejętnościach i zaangażowaniu w pracę rzemieślnika – twórcy ludowego. W wyborach przed jakimi stają dzisiaj młodzi ludzie, zbyt mały nacisk kładzie się na otwarcie w stronę tego świata: świata, w którym „mądrość spotyka się z młodością"

Broszura w formacie pdf tutaj

Dodatkowe informacje

!!!!!!

Używamy Cookie (Ciastka). Jeśli nie zgadzasz się na ich używanie, możesz je zablokować w swoje przeglądarce. Nie wiemy, czy strona będzie pracować prawidłowo bez ciastek. Nie zbieramy danych za pomocą tych ciastek, jednak są one używane do obsługi strony, logowania i innych rzeczy. Aby dowiedzieć się więcej na temat obsługi plików cookie oraz w jaki sposób można je usunąć, przeczytaj Politykę prywatności..

Jeśli nie akceptujesz opuść stronę lub zmień ustawienia przeglądarki. Jeśli akceptujesz kliknij