Konferencja pt. "Zrównoważona koncepcja rozwoju obszarów wiejskich. Próba rozwiązania aktualnych problemów występujących w polskim rolnictwie."

W dniu 5 maja 2016 odbyła się w sejmie konferencja pt. "Zrównoważona koncepcja rozwoju obszarów wiejskich. Próba rozwiązania aktualnych problemów występujących w polskim rolnictwie."

Wśród wykładowców byli m.i. Jadwiga Łopata i Julian Rose oraz Jolanta Dal, Edyta Jaroszewska Nowak, Tadeusz Rolnik, Jacek Nowak, Lena Huppert, Anna Bednarek - nasi stali współpracownicy.

W konferencji wzięło udział ponad 200 rolników, konsumentów, naukowców i polityków. Było to bardzo ciekawe spotkanie. Bardzo mocno był reprezentowany głos wskazujący na konieczność pro-ekologicznego rozwoju polskiego rolnictwa.

Dodatkowe informacje

!!!!!!

Używamy Cookie (Ciastka). Jeśli nie zgadzasz się na ich używanie, możesz je zablokować w swoje przeglądarce. Nie wiemy, czy strona będzie pracować prawidłowo bez ciastek. Nie zbieramy danych za pomocą tych ciastek, jednak są one używane do obsługi strony, logowania i innych rzeczy. Aby dowiedzieć się więcej na temat obsługi plików cookie oraz w jaki sposób można je usunąć, przeczytaj Politykę prywatności..

Jeśli nie akceptujesz opuść stronę lub zmień ustawienia przeglądarki. Jeśli akceptujesz kliknij